"מאז שאני זוכרת את עצמי, תמיד אהבתי לעבוד עם אנשים"

"מאז שאני זוכרת את עצמי, תמיד אהבתי לעבוד עם אנשים"

ליאור לוסטיג שפיגל, בת 29, גרה בחיפה, נשואה.

כמה זמן אני עובדת ב HRR ובאיזה תפקיד?
"שנה וחצי, מיום הקמת החברה, כמנהלת גיוס".

איזה פרויקט או משימה היית מחשיבה כהישג הכי משמעותי בקריירה שלך עד כה?

"ההצטרפות לחברת HRR היתה הנקודה הכי משמעותית וגם הכי פחות שגרתית בקריירה שלי; במקום ללכת במסלול השגרתי – עבודה בחברת השמה ואז עבודה בארגון גדול ומוכר כרכזת גיוס – ניתנה לי הזדמנות להיות חלק מתהליך של הקמת חברה מאפס. זה אתגר ענק והיו חששות, אבל היום אני יודעת שעשיתי את ההחלטה הנכונה".

איזו פעולה או משימה היית שמחה לעשות כל יום במשך שארית הקריירה שלך?
"מאז שאני זוכרת את עצמי תמיד אהבתי לעבוד עם אנשים: בתור נערה בת 17 הדרכתי בצופים ילדים עם צרכים מיוחדים. בתקופת הצבא שירתתי כמש"קית ת"ש. היום אני מרגישה שבתפקיד הגיוס אני מצליחה "לגעת" בשני הקצוות: מצד אחד לעובד שמחפש מקום חדש לאתגר את עצמו, ומצד שני ללקוחות שלנו שמבקשים למצוא את ה"שידוך המושלם" עבור המשרה שהם מציעים."

מה את עושה כשיש לך זמן פנוי?
"אין לי יותר מדיי זמן פנוי. אני אוהבת אוכל טוב (בעלי מתחום הקולינריה), מתרגלת פילאטיס פעמיים בשבוע, וכמובן מאוד אוהבת את הים. תכל'ס, בסופו של יום הכי כייף להיזרק על הספה."
מתי הפעם האחרונה שהתרגשת ולמה?
"אני נשואה טרייה, אז באופן טבעי יום החתונה שלי, על כל ההכנות שהיו כרוכות בו, היה היום המרגש ביותר שחוויתי השנה. לאורך החיים אנחנו מנהלים "פרויקטים" הן בחיים האישים והן בחיים המקצועיים שלנו, ואין ספק שזה היה חתיכת פרויקט."
למה לבחור ב HRR כחברת השמה והעסקת עובדים?
" קודם כל השירות –רמת השירות שלנו היא אחת מאבני היסוד של החברה. אנחנו לא סתם חברת השמה, מדובר בחברת בוטיק שמעניקה לכל לקוח תחושה של בלעדיות לצד תשומת לב, קפדנות וירידה לפרטים, ליווי מעל ומעבר של הלקוח והמועמדים וזמן תגובה מהיר מאוד".
"בנוסף יש לנו מאגר עובדים איכותיים שאנו עובדים איתם – אנו תרים אחרי מועמדים מעולים כדי שנוכל להציע ללקוחות שלנו את ההתאמה המושלמת. החל מחיפוש באתרים ועד עבודה חזקה מאוד ברשתות החברתיות, בנינו מאגר של "כוכבים" – טאלנטים בתחומם שבשל מעמדם הבכיר לא יחפשו עבודה באופן פעיל אלא בדיסקרטיות ולכן יש משמעות אדירה להצליח להגיע אליהם ולעניין אותם במשרות מעולות. בשורה התחתונה – אנחנו תמיד עם האצבע על הדופק בשביל הלקוחות שלנו."
" סיבה נוספת, הינה המקצועית– – אני כמנהלת מאמינה בגיוון ואתגר בעבודה. כיום, כל רכזת גיוס בצוות שלי מתמחה בתחומי גיוס מסוימים, מתעדכנת ומתמקצעת לאורך כל הדרך בהתאם לטכנולוגיות וכלי הגיוס החדשים. ביחד אנחנו מרכיבות צוות איכותי ברמה גבוהה מאד."