למה רילוקיישן?

למה רילוקיישן?

ההחלטה להעתיק את החיים לתקופה ממושכת אל מדינה אחרת היא החלטה כבדת משקל. היא טומנת בחובה אתגרים לא פשוטים והמון החלטות. עם זאת, קיימים יתרונות רבים ברילוקיישן.

כלכלית

לרוב, משרות רילוקיישן יציעו למועמד תנאים טובים שיתבטאו במשכורות גבוהות, הוצאות מחייה ועוד. כיום, אנשים רבים פונים לרילוקיישן כפתרון אפשרי לבריחה מיוקר המחייה, וכהזדמנות לחיסכון משמעותי של הון, תוך תכנון עתיד מבטיח בחזרתם.

הניסיון הבינלאומי

ניסיון תעסוקתי בינלאומי הוא תוספת מלאת עוצמה ויוקרה לרזומה התעסוקתי של כל אדם. ניסיון שכזה מעיד על יכולות התמודדות עם שינויים והסתגלות. לקיחת חלק בפרויקטים בהיקפים גדולים יותר מהארץ תוך והיכרות מעמיקה של אותו אדם עם דרך התנהלות בתחומו מחוץ לגבולות מולדתו יכול להיות לעזר רב בקשרי חוץ עסקיים עתידיים .

הרחבת קשרים ברמה עולמית

בעידן של רשת חברתית וחשיבות עליונה ליצירת קשרים ברמה גלובאלית, עבודה בחו"ל מאפשרת ביסוס של פלטפורמת קשרים עסקיים וחבריים מעמיקים מעבר לים דבר שמהווה יתרון מובהק

חווייתית

קיימים אספקטים חווייתיים רבים במעבר לחו"ל. ניתן להתייחס לתקופה כאל חופשה ממושכת במובנים רבים. סופי השבוע הארוכים יותר מאלו בארץ, מאפשרים זמן איכות משפחתי וטיולים ליעדים אטרקטיביים כחלק משגרת חיים. בנוסף, ניהול שגרה יומיומית בתוך תרבות חדשה מזמינה הרחבת אופקים והרפתקה שלא רבים זוכים לחוות במהלך חייהם.

לצד יתרונות רבים ברילוקיישן, מובן שקיימים גם קשים. מתוך הבנה והכרה באתגר שמתלווה למעבר שכזה, HRR מעניקה ליווי והכנה למועמד ברמה אישית ומשפחתית תוך התייחסות לאספקטים השונים.

חברת HRR מתמחה בגיוס וליווי למגוון משרות רילוקיישן.